Увага! Цей переклад дуже застарів, дивіться, будь ласка, оригінал.

Встановлення Debian через Internet

Цей метод встановлення потребує наявності з'єднання з мережею Internet в процесі встановлення. При цьому потрібно буде завантажити менше даних ніж при використанні інших методів, оскільки процес встановлення буде скеровано у відповідності до ваших вимог. Наразі підтримуються з'єднання через Ethernet та безпровідні мережі. Внутрішні ISDN-картки нажаль не підтримуються.

Існує чотири способи встановлення через мережу:

Невеликі компакт-диски

Нижче наведено посилання на файли образів розміром до 180 Мб, що робить їх придатними для запису на малі пристрої CD-R(W), 80 mm/3.1" в діаметрі. Нижче ви можете вибрати необхідну процесорну архітектуру.

Щоб дізнатись про це детальніше, будь ласка, перегляньте сторінку Встановлення через мережу за допомогою компакт-диску мінімального розміру.

Крихітні компакт-диски, USB-пристрої, тощо

Ви можете завантажити декілька файлів образів, за розміром придатних для запису на карту пам'яті USB або подібних пристроїв, записати їх на носії та почати встановлення, завантажившись з нього.

В залежності від архітектури підтримка встановлення з різних крихітних образів відрізняється.

Щоб отримати більше інформації, будь ласка, ознайомтесь з посібником по встановленню для вашої архітектури, особливо розділом Як отримати носій для встановлення системи.

Тут наведено посилання на файли доступних образів (щоб дізнатись більше зазирніть до файлу MANIFEST):

Завантаження через мережу

Ви налаштовуєте TFTP та DHCP (або BOOTP чи RARP) сервери, які будуть обслуговувати встановлювальний носій для машин з вашої локальної мережі. Ви можете завантажити встановлювальну систему Debian через мережу (за допомогою PXE та TFTP), за умови, що BIOS на ваших клієнтських машинах підтримує цю можливість, та продовжити встановлення, завантаживши через мережу решту компонентів Debian.

Не всі машини підтримують завантаження через мережу. Цей метод не рекомендується для використання новачками, оскільки в даному випадку потрібно здійснити ряд додаткових налаштувань.

Щоб отримати більше інформації, будь ласка, ознайомтесь з посібником по встановленню для вашої архітектури, особливо розділом Підготовка файлів для завантаження через мережу за допомогою TFTP.

Посилання на файли образів (щоб дізнатись більше зазирніть до файлу MANIFEST):